Türkiye'nin en iyi haber sitesi

çekilişi ne zaman saat kaçta? 2020 4 Ağustos tarihli Süper Loto çekilişi canlı yayınlanacak!

için heyecanlı geri sayım başladı. Binlerce şans oyunu tutkunu, Süper Loto çekiliş sonuçları ve internet üzerinden saat kaçta canlı yayınlanacağını araştırıyor. Peki, 4 Ağustos 2020 Salı tarihli Süper Loto çekilişi saat kaçta ve nereden yayımlanacak? Bu başlık altından, bugüne ait Süper Loto çekiliş saati, önceki günlere ait Süper Loto çekiliş sonuçları ve canlı izleme ekranı yer almaktadır.

Süper Loto çekilişi ne zaman saat kaçta? 2020 4 Ağustos tarihli Süper Loto çekilişi canlı yayınlanacak!

Sayısal Loto, On Numara ve gibi şans oyunu çekilişleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Süper Loto çekiliş sonuçları ise bugünün en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. Peki, Süper Loto çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak ve çekiliş saat kaçta, hangi platform üzeriden yapılacak? İşte, 4 Ağustos tarihli Süper Loto çekilişi hakkında detaylar..

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ 4 AĞUSTOS

Bugün çekiliş saat 20:00'de Milli Piyango Online sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.

Süper Loto çekilişi ne zaman saat kaçta? 2020 4 Ağustos tarihli Süper Loto çekilişi canlı yayınlanacak!

KAZI KAZAN OYUNLARI TÜRKİYE'DE İLK DEFA İNTERNETTE OLACAK

Yeni Kazı Kazan Oyunları 15 farklı oyun ile online olarak millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasında oyun severlerle buluşacak. Kullanıcılar online olarak anında oynayıp anından kazanırken, toplamda 1.2 Milyon TL ortalama büyük ikramiye kazanma şansını yakalayabilecekler.

Her ay aralarına 2-3 yeni oyun katılacak olan yeni online Kazı Kazan oyunu ile Türkiye'de bir ilk yaşanacak, herkesin oyun zevkine uygun oyun bulmak mümkün olacak.

Süper Loto çekilişi ne zaman saat kaçta? 2020 4 Ağustos tarihli Süper Loto çekilişi canlı yayınlanacak!

7-24 PARA ÇEKİP GÖNDERİLEBİLECEK

Kullanıcılar Milli Piyango'nun yeni internet sitesinden ve mobil uygulamasından diledikleri zaman online oyun oynayabilecek, QR kodla sorgulama yapabilecek, 7-24 para çekip gönderebilecek, tüm sonuçlara tek bir yerden ulaşabilecek. Ayrıca favori rakamları ile Milli Piyango biletini oluşturup satın alabilecek, yeni adı ile Çılgın Sayısal Loto'da kuponunu oluşturup artan ikramiye için şansını deneyecek, 'da artan kazanma şansı ile kuponunu oluşturacak ve 15 farklı Kazı Kazan oyununu online oynayabilecek.

SON DAKİKA