Kuruluş Osman 26. Bölüm (17 Haziran 2020 Çarşamba) Burak Özçivit'ten çok konuşulacak ölümcül savaş sahneleri | Video

Kuruluş Osman 26. Bölüm (17 Haziran 2020 Çarşamba) Burak Özçivit'ten çok konuşulacak ölümcül savaş sahneleri | Video
15.06.2020 | 16:23

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv'nin rakipsiz dizisi Kuruluş Osman 26. Bölüm 2. Son Fragmanı yayınlandı!

KURULUŞ OSMAN 26. BÖLÜM'DE OSMAN BEY'İN HEDEFİNDE KULUCAHİSAR KALESİ VE SOFIA VAR!

Sezonun en çok konuşulan ve izlenen reyting rekortmeni dizisi 'Kuruluş Osman'ın 17 Haziran Çarşamba saat 20:00'de ATV'de ekrana gelecek 26'ıncı bölümünde; Kayı Obası'ndaki büyük savaşın sonunda Sofia kaçıyor, Osman Bey hedefine nifak yuvası Kulucahisar Kalesi'ni ve Sofia'yı koyuyor!

Bizans-Moğol ittifakının planını boşa çıkararak Kayı Obası'na yapılan baskını engelleyen Osman Bey, büyük kapışmada yoldaşlarının yaralanmasına şahit olurken; Kulucahisar Kalesi'ni ele geçirerek Sofia'nın zulmüne son vermek için harekete geçiyor.

Osman Bey, Kulucahisar burçlarına Kayı bayrağını çekebilecek mi? Selcan Hatun, Kayı Obası'ndaki savaştan sağ çıkabilecek mi? Yaralanan Abdurrahman Alp'in akıbeti ne olacak? Ağabeyi Konur'u yaralayan Göktuğ cezalandırılacak mı? Aygül, Hazal Hatun'a neden cephe alıyor? Osman Bey'in elinden kaçan Sofia'nın yeni planı ne olacak? Savaşı kaybeden Moğollar, nasıl bir taktikle geri dönecek?

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman', ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

SON DAKİKA