Kuruluş Osman 34. Bölüm (18 Kasım 2020 Çarşamba) Osman Bey'den büyük karar | Video

Kuruluş Osman 34. Bölüm (18 Kasım 2020 Çarşamba) Osman Bey'den büyük karar | Video
17.11.2020 | 10:49

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv'nin çok izlenen dizisi Kuruluş Osman'ın 18 Kasım 2020 Çarşamba günü yayınlanacak olan 34. Bölüm son fragmanı yayınlandı... ''Kuracağım devletin karşısında hiç kimse duramayacak.''

Kuruluş Osman 34. Bölüm'de neler olacak?

Kulucahisar'a İstanbul'dan destek birliklerin geldiği haber alan Osman Bey, bir Türk beyinin kızı olan Targun Hatun'un da Bizans tarafından kaçırıldığını öğrenir. Osman Bey, Targun Hatun'u kurtarıp Kulucahisar Kalesi'ni geri almanın yollarını ararken, Nikola ise Söğüt'e yapacağı saldırıyı planlamaktadır. Savcı Bey, Geyhatu'nun beyberbeyi ilan ettiği Yavlak Arslan'ın toyuna katılmak üzere obadan ayrılır, Ertuğrul'un Bey'in sağlık durumu ise kötüye gitmektedir. Toya davet edilmeyen Osman Bey, Söğüt'e giderek Yavlak Arslan ve Savcı Bey'in karşısına dikilir ve beylik hedefini açıklar. Osman Bey'in beylik hedefini açıklamasıyla diğer beylerden nasıl tepki alacak? Osman Bey, Kulucahisar Kalesi'ni geri alabilecek mi? Targun Hatun'un obaya gelişi dengeleri nasıl değiştirecek? Ertuğrul Bey, sağlığına kavuşabilecek mi? Osman Bey'in, Beylik kararı obada nasıl karşılanacak?

İkinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi görerek reytinglerin zirvesinde yer alan 'Kuruluş Osman'ın yarın akşam saat 20:00'de atv'de ekrana gelecek 34'üncü bölümünde, Osman Bey beylik davasını başlatıyor!

SON DAKİKA