Antalya'da arkadaşlarına araba çarpan şahısların çılgın sopalı kavgalarına ara bile vermedikleri o anlar kamerada | Video

Antalya'da arkadaşlarına araba çarpan şahısların çılgın sopalı kavgalarına ara bile vermedikleri o anlar kamerada | Video
18.09.2020 | 14:04

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Antalya'da iki grup arasında çıkan taşlı, sopalı kavga sırasında taraflardan bir kişiye otomobil çarptı. Aracın çarptığı kişi acı içinde yerde kıvranırken, arkadaşları kavgaya devam etti. Polis, iki grubun ayrılması için biber gazı sıktı. Taşlı sopalı kavga, cep telefonu kameralarına da yansıdı.

Dünyaca ünlü Antalya'nın Konyaaltı Sahili'nde dün gece saat 23.00 sıralarında iki grup arasında sebebi bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Taraflar, ellerine geçirdikleri sopa ve kaldırım taşları ile birbirlerine saldırdı. Onlarca tatilcinin gezdiği ve cep telefonlarıyla kavgayı görüntülediği olayda, ara sokakdan caddeye çıkan bir otomobil, kavga eden gençlerden birine çarptı. Aracın çarptığı kişi yerde acı içinde kıvranırken, arkadaşları kavgaya devam etti. Sahilde bisikletli görev yapan Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı martı timinde görevli polis, iki grubuna biber gazı sıktı.


İki taraf, biber gazına rağmen birbirlerine sopayla vurmayı ve kaldırım taşlarıyla birbirlerine saldırmayı sürdürdü. O onlar cep telefonu kameralarına an bean yansıdı.

SON DAKİKA