Son dakika haberi... Antalya'da hırsızlara pencereden atlayarak saldıran genç kız sosyal medyada olay oldu | Video

Son dakika haberi... Antalya'da hırsızlara pencereden atlayarak saldıran genç kız sosyal medyada olay oldu | Video
03.10.2020 | 15:29

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son dakika: Antalya'da motosiklete hırsızlarının üzerine pencereden adeta uçarak atalayan genç kızın akılalmaz görüntüleri sosyal medyada ilgi gördü ve onalrca yorum aldı! İşte Antalya'da motosiklet hırsızlarına pencereden atlayarak müdahale eden genç kızın güvenlik kamerasına yansıyan o görüntüleri...

Antalya'da motosiklet çalmaya çalışan iki hırsızı fark eden genç bir kız, pencereden atlayıp motosikleti hırsızların elinden kurtardı. Genç kızı görünce neye uğradıklarını şaşıran hırsızlar, motosikleti bırakıp kaçtılar. O anlar apartmanın güvenlik kameralarına yansıdı.


Olay, 30 eylül Cuma günü Kepez ilçesine bağlı Teomanpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir apartmanın bahçesindeki motosikleti çalmaya giren birisi yaşı küçük 2 kişinin motosikleti kaçıracağı sırada onları fark eden genç bir kız pencereden atlayarak motosikletin önüne geçti. Neye uğradığını şaşıran hırsızlar, genç kızın saldırısından sakınmak için motosikleti bırakarak kaçmaya başladı. Hırsızları püskürten genç kızın o anları apartmanın güvenlik kamerasına yansıdı.


Sosyal medyada da paylaşılan görüntüler beğeni yağmuruna tutuldu.

SON DAKİKA