Son dakika haberi: Balıkesir'deki sopa ve kürekli vahşi kadın cinayeti hakkında flaş karar | Video

Son dakika haberi: Balıkesir'deki sopa ve kürekli vahşi kadın cinayeti hakkında flaş karar | Video
14.09.2020 | 10:38

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son dakika... Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, tek katlı evlerinin bulunduğu bahçenin kullanımı nedeniyle çıkan kavgada Çiğdem D.'yi (33) sopa ve kürekle döverek öldüren Bahri D. (50) ile oğulları Ali D. (25) ve Aykut D. (22) tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Burhaniye ilçesine bağlı Hacıbozlar Mahallesi'nde babaları ölen kardeşler Bahri D. ve Ramazan D. arasından mal paylaşımı nedeniyle sorunlar yaşanmaya başladı.


Son olarak Ramazan D.'ye kalan evin bahçe kısmında yol geçtiği öğrenildi. Kadastrocularda köye gelerek yolun geçtiği kısmı belirledi ve çit çekildi.
Akşam saatlerinde ise Bahri D. ve Ramazan D. arasında çıkan tartışma büyüdü ve Bahri D.'nin oğulları Ali D. ve Aykut D.'de kavgaya karıştı. Çiğdem D. de, ayırmak için eşi Ramazan D.'nin yanına gittiğinde, Bahri D. ile oğulları Ali D. ve Aykut D. bu sefer Çiğdem D.'ye vurmaya başladı. Kavganın ardından baba ve oğulları evlerine giderken, bölgeden geçen köylüler, Çiğdem D.'yi yerde hareketsiz yatarken gördü.


Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri Çiğdem D.'nin öldüğünü belirledi, jandarma Bahri D. ile oğulları Ali D. ve Aykut D.'yi gözaltına aldı.


Otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu morguna gönderilen Çiğdem D.'nin cenazesi Ayvalık ilçesine bağlı Altınova Mahallesi'nde defnedilirken, Bahri D., Ali D. ve Aykut D. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

SON DAKİKA