Son dakika haberi: İstanbul'da korona testi pozitif çıkan baba ile küçük kızının duygusal anları kamerada | Video

Son dakika haberi: İstanbul'da korona testi pozitif çıkan baba ile küçük kızının duygusal anları kamerada | Video
19.09.2020 | 12:08

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son dakika... İstanbul'da Korona virüs testi pozitif çıkan babasına ulaşmak için kapı önüne gelen küçük kızın, babasına seslenmesi duygusal anlar yaşattı.

Korona virüs belirtilerini hisseden Sertan Şahin'in hastaneye giderek test yaptırdı. Test sonucu pozitif çıkan Şahin bütün yakınlarına haber vererek kendini evde karantinaya aldı. 3 gündür karantina altında olan Şahin eşi ve minik kızından uzak duruyor. Uzun zamandır babasını görmeyen minik kız ise babasına kavuşmak için kapı önüne gelerek babasına seslendi.


Kapı arasından göz teması kamerada
Karantinada olan Sertan Şahin'in küçük kızı kapı önüne gelerek 'baba' diye seslendi. Baba Şahin, duygusal anlar yaşarken, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Kapı aralığından birbirini görmeye çalışan baba kız, kapı altına eğilerek birbirini gördü. Duygu dolu anlar yaşayan Şahin, herkesi korona virüse karşı uyardı.


"Şu görüntüyü başkasına yaşatmamanız için dikkat edin"
Kızının özlemini çeken Sertan Şahin o anları sosyal medyada hesabında paylaşarak herkese seslendi. Şahin, "Koronadan korkmayan arkadaşlar şu görüntüyü başkasına yaşatmamanız için dikkat edin maskenizi takın. testim pozitif çıktı 2 gündür karantinadayım kızım baba dedikçe bu meredi yenip daha da güçlü geleceğime söz verdim. Dualarınızı eksik etmeyin." dedi.

SON DAKİKA