Son dakika haberi... İzmir'de akılalmaz olay! Giden aracın içine 'Süpermen' gibi uçarak giren adam kamerada | Video

Son dakika haberi... İzmir'de akılalmaz olay! Giden aracın içine 'Süpermen' gibi uçarak giren adam kamerada | Video
20.10.2020 | 11:08

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son dakika; İzmir'de hareket halindeki aracın içine uçarak atlayarak giren adamı videosu sosyal medyada da ilgi gördü! Görüntülerde; park halindeki aracın kayarak hareket etmeye başlayınca aracın içine adeta uçarak atlayan bir şahıs tarafından el freni çekilerek durdurulduğu görülüyor...

İzmir'de el freni çekilmeden park edilen otomobil, bir anda yokuş aşağı hareket etmeye başladı. Sürücü aracı içine atlayarak durdurmayı başardı. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.


Olay, dün Karabağlar Cennetçeşme Mahallesi'nde meydana geldi. Sürücü anlık dalgınlıkla hafif ticari aracını el frenini çekmeden park etti. Sürücü indikten sonra araç bir anda hareket etmeye başladı. Aracın hareket ettiğini fark eden sürücü, koşarak camdan içeri atladı. Araç hareket halindeyken, karşıdan bir minibüs geldiği sırada, orada bulunan bir çocuk kaçarak son anda arada kalmaktan kurtuldu. Sürücü ise içine atladığı aracı durdurarak akan trafikte facianın önüne geçmiş oldu.


OLAY ANLARI KAMERADA
O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, hafif ticari aracın akan trafikte bir anda hareket ettiği ve bir çocuğun kaçarak minibüs ile araç arasında kalmaktan son anda kurtulduğu, sürücünün içine atlayarak aracı durduğu görülüyor.

SON DAKİKA