Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, 300 milyon lira yatırımla Türkbükü'nde inşa ettiği Bodrum Loft'un işletmesini, en başında yakın arkadaşı 'a vermiş ve köyün adını Maçakızı Loft olarak değiştirmişti. Ancak Erozan, pandemiyi bahane edip işletmecilikten çekilmişti. Hamdi Akın, kendisini yarı yolda bırakan Erozan'a çok kızmış ve arkadaşlığını da bitirmişti.

Akın, çocuklarıyla işin başına geçip köyü 1 Temmuz'a yetiştirmiş, hatta 36 villayı da kiraya vermeyi başarmıştı. Öğrendim ki, iki eski dost barışmış ve tekrar iş ortağı olmuş. Artık aralarına kim girdi; Erozan, Akın'ın gönlünü nasıl aldı bilmiyorum ama bir yıl gecikmeli de olsa Sahir Erozan işin başına geçecekmiş. Gayet başarılı bir sezon geçiren köye bakalım Sahir Erozan neler katacak, önümüzdeki yaz göreceğiz…

ESKİSİNİ BİTİRDİ
YENİSİNE BAŞLADI
Uzun süreli ilişkilerin adamı olarak tanınan, yıllarca flört ettiği ve ile evliliğin eşiğinden dönen , en son ekranın seksi bakışlı spikeri olarak nam yapan Bahar Feyzan ile flört ediyordu. 'in bu aşkının da mazide kaldığını öğrendim. Kızı İdil Fırat sayesinde dede olma mutluluğunu yaşayacak olan Fırat, yarı yaşında, yabancı bir kadınla Bodrum'da arz-ı endam eylemeye başlamış bile. Bir arkadaşım, Önder Bey'i birkaç kez Yalıkavak Marina'da, Doğu Slav halkından olduğunu söylediği genç bir kadınla görmüş! Önder Bey, aşk rotasını yabancılara çevirmiş gibi gözüküyor!

500 DAVETLİYİ
50'YE İNDİRDİLER
Koronavirüs illeti, iş insanı Kaya Sabancı'nın Aynur Özderici ile evliliğinden olan kızı Gizem Sabancı ile Ankaralı iş insanı Yılmaz-Türkan Helvacıoğlu çiftinin oğlu Koray Helvacıoğlu'nun düğününü de sekteye uğrattı! Haziran'da nişan yüzüklerini takan çift, 12 Eylül'de 'nda yaklaşık 500 kişinin şahitlik edeceği bir düğünle vuslata erecekti. Ancak artan vaka sayısı onların da gözünü korkutmuş. Müstakbel çift, herkesin aksine düğünlerini ertelemek yerine, sadece gençlerin ve aile üyelerinin katılacağı 50 kişilik bir düğün yapmaya karar vermiş. Umarım bir ömür mutlu olurlar.

BU SEFER
GİZLEDİ!
Emir Bahadır, Göcek'te otel kapatıp iki gün iki gece doğum günü partisi verdikten sonra magazin dünyasının da tanıdığı bir isim haline gelmişti. Göcek'teki 25'inci doğum gününe gazetecileri davet eden Emir Bahadır'ın, önceki hafta Bodrum'da gerçekleşen 29'uncu doğum gününü gizlice kutladığını öğrendim! Doğum günü çocuğu, arkadaşı ile gelse dahi davetli listesinde olmayanın kapıdan çevrildiği Bella Sombra Hotel'deki partide, sosyal medya paylaşımını da yasaklamış! Dört yılda ne değişti merak ettim doğrusu. Emir Bey bir yerden ciddi veto yemiş anlaşılan!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA