Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ünlü DJ , cuma günü sosyal medyadan boşandığını açıklayınca çok şaşırdım. Çünkü Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı 'in kızı ile gayet mutlu görünüyordu. 2012 yılında evlenen, Aslan ve Kaplan adında iki çocukları olan çiftin evlilikleri örnek gösteriliyordu. Dolayısıyla Çabakçor boşandıklarını açıklayınca nedenini çok merak ettim. Biraz araştırınca boşanmanın sebebinin çapkınlık olduğunu öğrendim.

YAZIŞMALARINI YAKALAMIŞ
Meğer mutlu aile babası portresi çizen ünlü DJ'imiz çok çapkınmış! Sosyal medyada aynı anda 20 farklı kızla flört ediyormuş. Begüm Yücel'in, tesadüfen eşinin flört yazışmalarını görmesiyle ortalık karışmış. , aldatıldığını öğrendiği anda tabir yerindeyse kocasını kapının önüne koymuş. Sonra da soluğu mahkemede almış ve tek celsede boşanmış. Doğuş Çabakçor, boşanmasını duyururken 'iki yakın arkadaş' olarak kalacaklarını yazmış ama benim duyduğuma göre Begüm Yücel, ex eşinin yüzünü bile görmek istemiyormuş. Belki de Begüm Hanım, çocukları için katlanacaktır ama Çabakçor'un yazdığı gibi bir yakınlığın mümkün olamayacağı konuşuluyor.

YAZA VEDA
ETTİLER
Eylül ayında 'yaza veda' partilerinden geçilmezdi. Pandemi yüzünden partiler bıçak gibi kesilse de geçen hafta Nişantaşı'nda küçük çaplı bir yaza veda partisi gerçekleşti. Plastik Cerrah Dr. , Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinde yaza veda partisi verdi. Partide, merkezin müdavimi olan sosyetik isimlerin yanı sıra ünlü şarkıcı da vardı. Yalnız Ayşe Hanım, müdavim listesinden değil arkadaş listesinden davete katılmış; Berker Büyükgüral yakın arkadaşıymış.

Pandemide yaptığı eserleri sergiliyor

Kadın ve popüler kültür üzerine yaptığı işlerle tanınan Kezban Arca Batıbeki; 'Yolda II (On The Road II)' isimli ilk 'online' kişisel sergisini açtı. Pandemi zamanlarında 'yol'a duyduğumuz özlemi dile getiren özel bir seçki ile izleyicisiyle buluşan Kezban Hanım'ın sergisi, iki ay süreyle Artcrowdistanbul Online Galerisi'nde çevrimiçi izlenebilecek. Küratörlüğünü Aslı Biçer'in üstlendiği sergide; sanatçının hiç görülmemiş ve pandemi sürecinde, sergiye özel ürettiği 28 dijital fotoğraf-kolaj eseri yer alıyor.

Meftun olmaya hazır mısınız?

Mehmet Davran'ın işletmeciliğini yaptığı, kardeşi ve sürpriz isimlerin sahne aldığı Meftun, geçen yıl kapılarını açar açmaz popüler olmuştu. İstanbul gece kuşlarının ilk durağı haline gelen mekan, yazın da Alaçatı'daki tatilcileri meftun edip 'deki yuvasına döndü. Mekan, 25 Eylül'de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Mert Davran ile açılışı yapacak mekanda Özgün ve perşembeleri de sürpriz bir isim sahne alacak. Sezonda ekibe Ayla Çelik de katılacak. Bu sezon da 'Meftun' olacak gibi gözüküyoruz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA