Türkiye'nin en iyi haber sitesi

15 Kasım'da burcunda gerçekleşen , toparlayıcı yanımızı ortaya çıkarırken, bizlere hayatımızdaki çatlakları tamir etmek konusunda itici bir güç olacak. Gelin, Akrep burcunda gerçekleşen Yeniay'ın burçları nasıl etkilediğine bakalım...
KOÇ: Yönetici gezegeniniz sizi epey zorladı ama bu haftadan itibaren hayatınızda eksik ve dağınık gördüğünüz alanlarda kendinizi toparlamak isteyebilirsiniz.
BOĞA: Sağlığınızla her zamankinden daha fazla ilgileniyorsunuz. Titizlikte bambaşka bir seviyeye çıkarken, arkadaşlarınızla olan aktivitelerinize ara verebilirsiniz.
İKİZLER: Zamanınızı ve enerjinizi doğru yönde kullanmak adına planlı bir yapıya bürünebilirsiniz. Sizinle anlaşamayan kişilerin bile orta yolu bulma isteği epey şaşırtacak.
YENGEÇ: Hayatınızda yeni gelişmelerin olmasını beklemektense, sonuçları kendiniz elde etmek isteyebilirsiniz. Çevrenizde sabırsız bir imaj bıraksanız da tuttuğunuzu bir şekilde kopartmak istiyorsunuz.
ASLAN: Vücudunuzun hassas olduğu bir süreç olabilir. Ağır sporlardan uzak durmalısınız. Beslenmenizdeki düzen ise çevrenizdeki kişilere örnek olabilir. Cesur adımlar atmaktan korkmayacağınızı işaret ediyor bu Yeniay!
BAŞAK: Hayata dair planlı ve programlı ilerlemek isterken aniden çıkan maddi sorunlar, planların ertelenmesine sebep olabilir. Hayata farklı yönlerden bakıyorsunuz.
TERAZİ: En çok ilişki durumunuz ve kalbiniz yoruldu. Ancak yönetici gezegeniniz ilişkilere dair olan fazla sorgulayıcı tavrınızı azaltmanıza yardımcı olacak. Aşırı öfkeden kurtulmak istiyorsunuz.
AKREP: Merkür'ün burcunuzda geri gidişi, zihninizi ve bedeninizi yordu ama yolunuza devam etmek isteyeceksiniz. Yeniay, yüklerinizden kurtulacağınızı işaret ediyor.
YAY: Hem aile içindeki ilişkilerinizi, hem de iş alanındaki ortaklıklarınızı gözden geçirdiğiniz bir süreçte olabilirsiniz. Sizin için çok özel birisi ile tanışabilirsiniz.
OĞLAK: Satürn 2.5 yıldır hayatınızı yordu. Bu yorgunluğu ardınızda bırakmak ise sizin için zor olmayacak. Başarıya ulaşmanız konusunda engel olan arkadaşlıklarınıza mesafe koyabilirsiniz.
KOVA: Aile dostlarınız ve yakın akrabalarınızla olan ilişkileriniz artış gösterebilir. Yeniay'ın etkisini maddi anlamda hissedebilirsiniz. Verdiğiniz borçlar geri dönebilir.
BALIK: Kişisel hırslarınızı arka plana atmak isterken fazla cömert görünmemeye dikkat etmeniz gerekebilir. Bu sakin halinizi kendi çıkarları için kullanabilecek kişilere dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz.

ASTRO
GÜNDEM
Merkür-Uranüs karşıtlığı ile bugünlerden itibaren ortaya çıkabilecek hareketlenmeler konuşabilir. Dubai'deki kolluk kuvvetlerinin müdahalesi gündemde yer edinebilir. Askerlik sistemi, yeni dünya düzenine göre revize edilecek.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA