Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Rüyada Halı Görmek ve Halı Yıkamak Ne Anlama Gelir?
Giriş Tarihi: 16.07.2020 10:00 Güncelleme Tarihi: 16.07.2020 10:00

Rüya sahibi için kariyerinde yükselme ve bol para kazanma şeklinde yorumlanmaktadır. Aslında rüyada halı görmek tabiri; renk, şekil ve boyutuna göre değişebilmektedir. Kendisi için yere büyük bir halı serildiğini gören kişi uzun ömür sahibi olur.

Halıyı başkalarının evine serdiğinizi görmek; yolculuğa çıkacağınıza ve o yolculukta oldukça menfaat elde edeceğinize işarettir. Yere serilmiş bir halıyı görmek ve onun kendi malınız olduğunu bilmek; ömrünüzün uzun, rızkınızın bol olacağına alamettir.

Rüyada halı üzerinde yürümek:

Rüyada kırmızı halı üzerinde yürüdüğünü gören kişi mutluluğa ulaşacak ve hayatı boyunca huzurlu bir yaşam sürecektir. Rüyada halının üzerinde oturan kişi ise yolculuk olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca halının büyüklüğü ve genişliği de çıkılacak olan yolun uzunluğu şeklinde de tabir edilebilmektedir.

Rüyada yere büyük bir halı serdiğini görmek:

Rüya sahibine gelecek olan nimet ve bolluk olarak tabir edilmektedir. Ev halkının ve akrabaların bu halıya oturduğunu gören kişi yine hayır ve nimettir.

Rüyada cami halısı görmek:

Rüya tabircilerine göre, namaz kılmak ve ibadet etmek için camide toplanan cemaat şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada mescidin halılarının eskimiş ve yıpranmış olduğunu görmek, o mescidin cemaatinin halinin bozulmasına delâlet eder.

Rüyada yeşil renkli halı görmek:

Yeşil renk huzur ve bereketin rengi olarak yorumlanmaktadır. Bu nedenle yeşil halı gören kişi dünyaya ait olan mallara bolca sahip olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada yeşil ve temiz bir halı görmek ayrıca kalabalığa da delalet eder.

Ancak unutmamak gerekir ki görülen rüyaların nedenleri gün içerisinde yaşadığımız olaylarla bağlantılı olabilmektedir. Bilinçaltı bazı olayları kayıt ederek uykunuzda bu hayali görmenize sebebiyet verebilir.

SON DAKİKA