Ünlüleri taklit ederek ünlüleri şakalayan Mehmet Dindar, ABD'li rakibi ile canlı yayında düello yapacak!

Ünlüleri taklit ederek ünlüleri şakalayan Mehmet Dindar, ABD'li rakibi ile canlı yayında düello yapacak!
05.07.2019 | 16:14

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı ve A Spor Yorumcusu Ilgaz Çınar'ı Aziz Yıldırım taklidi ile şakalayan ve 100'den fazla ünlü ismin seslerini ve mimiklerini başarı ile taklit eden Mehmet Dindar ABD'li rakibi ünlü youtuber Gabriel Brown ile buluşarak yeni bir rekora imza atmayı planlıyor.

100'den fazla ünlü ismin sesini mimiklerini başarı ile taklit eden 'Taklit Man' özellikle Aziz Yıldırım, Fatih Terim, Ahmet Çakar, Erman Toroğlu taklitleriyle ünlü futbolculara ve isimlere yaptığı şakalarla sosyal medyada milyonlarca kez izlendi. 'Taklit Man' Mehmet Dindar, geçtiğimiz günlerde 120 ses taklidi yaparak bir rekora imza atmıştı.

Mehmet Dindar, 120 ses taklidinin ardından 150 ses taklidi ile ABD'li ses sanatçısı ve Youtuber Gabriel Brown'a meydan okumuştu. Gabriel Brown, bu meydan okumayı kabul ederek Mehmet Dindar'ı canlı yayına davet ederek yarışmayı önerdi. Mehmet Dindar da Gabrial Brown'un canlı yayında düello teklifini kabul ederek Eylül ayında ABD'de canlı yayınlanacak programa katılacağını açıkladı. Şimdi herkes Mehmet Dindar'ın 150 ses taklidi ile ABD'li rakibini alt edip edemeyeceğini merak ediyor.

SON DAKİKA