Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu sosyetik gençler bir alem! Dünyayı kasıp kavuran koronavirüs illeti maalesef ülkemizde, özellikle de 'da pik yapmış durumda. Yetkililer, Covid-19 nedeniyle insanların evde kalarak izolasyon süreci geçirmesini ısrarla vurguluyor ama onlar gizli ev partilerinde ölümle dans etmeye devam ediyor! İşin ciddiyetini anlayamayan sosyete ve magazin dünyasından bir grup genç, hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağını da delmenin yolunu bulmuş! Cumartesi günü topyekün Bebek Hotel'e check-in yapmışlar!

Pazar akşamüstüne kadar bir arada yiyip içip eğlenmişler. Maske ve mesafe kuralına uyan ise pek olmamış. Vallahi pes doğrusu; daha kısıtlamanın ilk haftasında bu yapılır mı? Kendinizin virüsü kapmasını ciddiye almıyorsanız bile virüsü risk grubundaki sevdiklerinize taşıyabileceğinizi de mi hiç düşünmüyorsunuz. Koronavirüsle dans etmenin bedelini acı bir şekilde ödemezler inşallah…

'YENİ BAŞLANGIÇ'
EVLİLİK TEKLİFİYMİŞ
Türkiye Cumhuriyeti'nin dördüncü Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel'in torunu ve Tabanlıoğlu Mimarlık'ın yöneticilerinden Özdem Gürsel'in de başı bağlanıyor. Özdem Hanım, Bodrum'da 'nda, 50 yakın dostuyla kutladığı doğum gününde, Mehmet Yemeniciler ile ilişkisini ifşa etmiş, birlikte çekilen bu karenin altına, "Yeni yaş, yeni başlangıçlar" notunu düşmüştü. Özdem Hanım'ın kastettiği yeni başlangıç, izdivaçmış! Meğer Mehmet Bey, Özdem Hanım'a doğum gününde evlenme teklif etmiş. Nikah masasına oturmak için de çok beklemek istemiyorlarmış. Umarım bir ömür mutlu olurlar.

BU AŞK
NİKAH MASASINA GİDER!
'nın Eran Tapan'dan olan kızı , hem işte hem aşkta mutluluğu yakaladı. Gate 27 adında yaratıcı sanat merkezi kuran ve başarılı işlere imza atan Melisa Tapan, yaz başından bu yana Caroline Koç'un yeğeni Nicholas Giraud ile flört ediyor. Bu arada mutluluklarına birkaç kez şahit olduğum aşıkların ilişkisinin çok ciddi olduğu konuşuluyor. Annesi Sevil Sabancı, daha 18 yaşındayken babası Eran Tapan ile ile nikah masasına oturmuştu. Melisa Tapan, annesi gibi yapmadı, 27 yaşına geldi ve hâlâ evlenmedi ama bu ilişkisiyle artık evlilik yoluna girmiş gibi görünüyor.

Tatil ve iş bir arada

Mevaris adını verdiği mücevher markasının yurt dışındaki ilk şubesini Londra'da açacak olan Fatoş Altınbaş, gün sayıyor. Kızlarının okulunun ara tatile girmesini fırsat bilen Fatoş Hanım, hem kızları ile tatil yapmak hem de mağazasının son hazırlıklarını görmek için Londra'ya gitti. Fatoş Hanım, Mayfair'deki Burlington Arcade'de bulunan mağazasını açmak için İngiltere'deki pandemi kısıtlamalarının bitmesini bekliyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA